Pablo Software Solutions
   
   
Olinka Facanka 2006   Založeno:10.11.2005  
pohled na Lysou
20.5.2006 - závod motorek veteránů  - VETERÁNI v Krmelíně                                                  Jak jsme my cyklisté byli podpořit našeho kamaráda na závodech veteránů v Krmelíně. Akci dal dohromady Redy, který nezapomněl a pověřil mne "nejjednodušším" úkolem - dát dohromady partu!
Sešli jsme se v Krmelíně Redy , Čochtan, Blanka, Zdenek, Kristýnka a já. Den jsme si užívali u grilovaného masíčka, párků a piva. Ale ještě předtím, abych si to zasloužila, jsem musela vyjet pořádný kopec po trávě , za asistence dvou šílených bikerů Čochtana a Redyho /oni si ho vyjeli v sedě, ve stoje a málem o jedné noze a ruce atp...../
Moc jsme fandili našemu závodníkovi Zdenkovi, který bravurně reprezentoval. Než jsme se dočkali slavnostního vyhlášení, protáhl naší cyklistickou partu Čochtan cestou, necestou, poli, lesy, bažinami dle jeho hesla " Jedeme zkratkou!!! Je to sice delší cesta, ale o to horší."
Na vyhlášení závodů jsme už vzorně čekali v Krmelíně /divíte se že jsme to stihli?/ sice celí od hlavy až po paty od bahna, včetně kol.
Zdenek obsadil krásné 5. místo. Gratulujeme!!!!
Redy udělal spoustu krásných fotek.
20.8. závody veteránů - ŠTRAMBERK
Jeli jsme se podívat na našeho kamaráda Zdenka na závody veteránů. Fotila Majka a Dandy. Jeli Kristýnka, Blanka Zdenek, Dandy, Radek, Čochtan a já. Super výlet, více na fotkách.